Mycie butelki Dafi w zmywarce
Mycie butelki Dafi w zmywarce
Lipiec 14, 2019
Pokaż wszystkie

Na ile starcza butelka Dafi

Na ile starcza butelka Dafi

Butelka Dafi działa trochę inaczej aniżeli dzbanek. W przypadku butelki woda jest filtrowana dopiero w momencie picia. Butelka idealnie sprawdzi się poza domem, ale w domu także. Jest ona niezwykle wygodna i poręczna. Sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji. Butelka ta jest łatwo dostępna, możemy wybrać jej pojemność oraz kolor. Warto także dodać, że używając takiej butelki, chronimy środowisko.

Gdzie kupić

Trzeba zauważyć, że butelki filtrujące firmy Dafi, tuż obok dzbanków, są jednymi z najczęściej kupowanych przez klientów. Co ważne, produkty firmy Dafi możemy kupić na terenie całego kraju w punktach detalicznych, jak również hipermarketach i sieciach handlowych. Sklepy, gdzie z pewnością znajdziemy produkty tejże marki to między innymi: Saturn, Media Expert, Carrefour, E.Leclerc, Piotr i Paweł, Stokrotka, Rossman, Kaufland, Media Markt, a także PSB-Mrówka. Możemy natchnąć się także na stoiska firmowe. Na stronie internetowej marki Dafi po wpisaniu miejscowości jest możliwość dokładnego sprawdzenia w jakich sklepach butelki filtrujące będą dostępne. Jednakże w przypadku braku możliwość, żeby wybrać się do sklepu stacjonarnego, możemy bez żadnego problemu zakupić butelkę przy pomocy internetu. Obecnie możemy natrafić na dużą ilość sklepów internetowych w których na pewno dostaniemy butelki filtrujące Dafi. Warto także podkreślić, że butelkę możemy również zakupić przez stronę internetową Dafi – posiadają oni bowiem sklep internetowy. Jak widać, butelkę możemy zakupić na kilka sposobów, lecz niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, nie powinniśmy mieć żadnego problemu z zakupem butelki filtrującej, gdyż produkty tejże marki są niezwykle popularne.

Na ile starczy filtr?

Filtr w butelce Dafi posiada zdolność przefiltrowania nawet do 150 litrów wody. Należy jednak pamiętać, że bez znaczenia czy przefiltrujemy wymienioną ilość czy nie, koniecznym jest co 30 dni dokonać wymiany filtra w butelce, dzięki temu zachowamy jakość i właściwości filtrowanej wody.